Filtry

Ilość brzegów
Jednostka miary
Kolor
Symetryczny brzeg
Szerokość
Wersja
Wykończenie
Zdobienie

Koronki gipiurowe

 Filtry
na stronę
  Koronki gipiurowe

  Koronki i gipiury to ozdobne dodatki, które odpowiednio dobrane, mogą całkowicie odmienić wygląd prostej sukienki, bluzki czy innych elementów odzieży. Subtelna aplikacja z eleganckiej gipiury i koronki jest także idealnym sposobem na upiększenie firan, zasłon i obrusów.

  W naszej pasmanterii online Yeda możesz znaleźć szeroki wybór koronek gipiu...

  Koronki i gipiury to ozdobne dodatki, które odpowiednio dobrane, mogą całkowicie odmienić wygląd prostej sukienki, bluzki czy innych elementów odzieży. Subtelna aplikacja z eleganckiej gipiury i koronki jest także idealnym sposobem na upiększenie firan, zasłon i obrusów.

  W naszej pasmanterii online Yeda możesz znaleźć szeroki wybór koronek gipiurowych na metry o różnej szerokości, kolorystyce i wzornictwie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów w najlepszej cenie!

  Koronki gipiurowe na sukienki i ubrania

  Gipiura to odmiana koronki. Od tradycyjnej koronki odróżnia ją jednak wypukła faktura i nieregularne oczka. Dzięki temu przypomina haft i jest bardzo dekoracyjna. Koronka gipiurowa jest powszechnie wykorzystywana w krawiectwie, zwłaszcza w modzie ślubnej.

  Bogaty reliefowy wzór ornamentowy sprawia, że koronki gipiurowe są niezwykle piękne i eleganckie, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w produkcji sukien ślubnych, jak i wieczorowych. Z szerszej koronki gipiurowej można szyć suknie ślubne w całości lub wykorzystać ją do ozdobienia wybranych elementów kreacji, na przykład karczku, dekoltu, rękawów, gorsetu czy do wykończenia dołu sukni.

  Koronkę gipiurową można też wykorzystać w formie delikatnej aplikacji do naszycia na inną tkaninę pojedynczo lub w parze, albo symetrycznie, na przykład na rękawy. Nawet bardzo skromna suknia stanie się wykwintną kreacją po dodaniu do niej gipiury w odpowiednio dobranym kolorze, szerokości i wzorze.

  Koronka gipiurowa wysokiej jakości na metry

  Koronka gipiurowa dostępna w naszej ofercie to produkt wysokiej jakości wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W ofercie znajdują się koronki w najmodniejszych wzorach z motywem kwiatowym, ornamentowym, haftowanym, ze zdobieniem lub bez zdobienia. W zależności od wybranego produktu materiał może mieć wykończony jeden lub dwa brzegi.

  Wyjątek stanowią aplikacje, które mają wykończone wszystkie krawędzie, aby stworzyć kompletną kompozycję. Możliwość zakupu materiału na metry w atrakcyjnej cenie sprawia, że każdy może zamówić dokładnie tyle produktu, ile potrzebuje do wykonania swojego projektu.

  Koronki gipiurowe w różnych kolorach

  Oprócz dużego wyboru wzornictwa i faktur naszym klientom oferujemy również koronki gipiurowe dostępne w wielu kolorach.

  Podstawę stanowi oferta ślubna, czyli klasyczne gipiury w kolorze białym i ivory, ale oferujemy też koronki gipiurowe w kolorze beżowym, czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, granatowym, różowym i wielokolorowym.

  Duży wybór kolorów daje duże możliwości stylizacyjne i pozwala stworzyć oryginalne, zachwycające kompozycje.

  Gipiura koronkowa – szeroka i wąska

  W sklepie Yeda znajdziesz trzy rodzaje produktów z gipiury. Najważniejszy to koronka gipiurowa na metry. Ma ona regularny wzór jednolicie rozmieszczony na całej powierzchni oraz standardową szerokość 135 cm.

  Drugi rodzaj to taśmy z gipiury do doszywania jako element wykończeniowy sukienek, firan, obrusów oraz innych tekstyliów. Taśmy dostępne są w szerokościach od kilku do kilkudziesięciu centymetrów, zatem wybór jest naprawdę duży.

  Trzeci rodzaj to aplikacje gipiurowe. Są to ozdobne elementy w formie zamkniętej kompozycji o wykończonych krawędziach. Mogą być wykorzystywane jako element dekoracyjny. Przyszyte pojedynczo do materiału pozwalają stworzyć bardzo precyzyjną i dopracowaną ozdobę.

  Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Yeda. Oprócz gipiur koronkowych na metry, taśm gipiurowych i aplikacji z koronki gipiurowej mamy też wiele innych materiałów, dostępnych w wielu odcieniach i różnych wzorach.

  Więcej