O nas / Historia firmy

Rodzinna firma z tradycjami - tak możemy pokrótce opisać nasze przedsiębiorstwo. Gdy w 1990 roku dwóch przyjaciół ze studiów rozpoczęło import nieznanych na polskim rynku, ręcznie wykonanych aplikacji, był to rodzaj przygody. Z sentymentem wspominamy pierwsze kontakty z dalekowschodnimi dostawcami, którzy często nie wiedzieli, gdzie na mapie odnaleźć Polskę.

W miarę upływu lat odwiedziliśmy wiele krajów, poszerzając znacznie importowany asortyment o setki wzorów koronek i tkanin. Poznaliśmy i współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami z Europy, Ameryki i Azji; dla wielu z nich jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ich towarów w Polsce, a nawet w Europie Wschodniej. Wiele wzorów powstaje tylko na nasze zamówienie.

W naszym przedsiębiorstwie pracują członkowie naszych rodzin i bliscy znajomi, dlatego nie dziwcie się Państwo familiarnej i wesołej atmosferze jaką zastaniecie odwiedzając nas we Wrocławiu. Uprzedzając pytania dlaczego nazwaliśmy się Kupcami Bławatnymi musimy przyznać, iż zawsze chcieliśmy się tak tytułować, a poza tym chyba naprawdę nimi jesteśmy...