Płatność

Sklep internetowy www.yeda.pl umożliwia kilka sposobów płatności. 

 1. Przedpłata na konto

 2. Płatność przy odbiorze paczki

 3. Płatność poprzez PayPro S.A.:

  - płatność elektroniczna

  - przelew

  - przekaz pocztowy,

  - karta kredytowa,

 4. Płatność przy odbiorze osobistym.

W sklepie www.yeda.pl za zamówione produkty możesz zapłacić przy użyciu elektronicznych form płatności. Transakcje na www.yeda.pl realizowane są za pośrednictwem PayPro. PayPro stosuje szyfrowanie przesyłu danych w oparciu o technologię SSL co zapewnia bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych.

PayPro S.A. jest uprawnione do dokonywania rozliczeń pieniężnych w Polsce i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Zasada działania płatności elektronicznych PayPro

 1. Zamówienie na dany produkt składają Państwo na stronie www.yeda.pl. Ostatnim krokiem realizacji zamówienia na stronie www.yeda.pl, jest wybranie formy płatności lub swojego banku i kliknięcie przycisku "Zapłać" na stronie "Formularz płatności".

 2. Po kliknięciu tego przycisku, zostaną Państwo przeniesieni na stronę firmy PayPro S.A., która jest szyfrowana w oparciu o technologię SSL, dzięki czemu Państwa dane są bezpieczne. Firma PayPro S.A. współpracuje z większością banków w Polsce w zakresie rozliczeń i płatności internetowych. Po zweryfikowani swoich danych na stronie PayPro, klikamy "Dokonaj Płatności" u dołu strony.

 3. Po kliknięciu "Dokonaj Płatności" na stronie PayPro, na podstawie wybranego w "Formularzu płatności" swojego banku, zostaną Państwo przeniesieni na stronę logowania do banku. Jeśli płatność dokonywana jest kartą kredytową, przejdą Państwo do strony PayPro, gdzie należy podać dane dotyczące karty.

 4. PayPro S.A.. przekazuje bankowi elektronicznie informację o odbiorcy wpłaty oraz jej wysokości. Po zalogowaniu do swojego banku, będą Państwo od razu przeniesieni na stronę płatności, na której płatność przeprowadza się tak jak za zwyczaj, z tą różnicą, że z reguły dane do płatności są już wypełnione. W przypadku płatności kartą, PayPro połączy się z centrum rozliczeniowym Państwa karty i dokona pobrania środków.

 5. Po dokonaniu płatności mogą się Państwo wylogować z banku i zostaną Państwo przeniesieni z powrotem na stronę PayPro S.A., skąd mogą Państwo wrócić na stronę www.yeda.pl

 6. PayPro S.A. automatycznie, przekazuje elektroniczną informację do witryny www.yeda.pl o tym, czy transakcja zapłaty przebiegła pomyślnie. Jeśli tak jest, dostęp do zamówionych produktów otrzymują Państwo natychmiast.

Korzyści z wykorzystania płatności internetowych PayPro S.A.

 1. Państwa dane są bezpieczne.

  1. PayPro szyfruje połączenie w technologii SSL, dzięki czemu nikt nie może przechwycić przekazywanych przez PayPro danych.

  2. Państwa dane dostępowe do konta bankowego są bezpieczne. Nie podają ich Państwo nikomu a jedynie wykorzystują do zalogowania się na konto w banku. Nie otrzymuje ich nikt poza Państwa Bankiem (ani PayPro ani yeda.pl)

  3. Jeśli płacą Państwo kartą kredytową, dane Państwa karty są bezpieczne gdyż pobierane są przez PayPro S.A. na zaszyfrowanej stronie. Nawet www.yeda.pl nie ma do nich dostępu.

 2. Transakcja jest bardzo szybka. W przypadku przelewów z konta we współpracującym banku poprzez systemy elektronicznej płatności, przelew jest z reguły natychmiastowy. Oznacza to, ze otrzymają Państwo dostęp do zamówionych produktów w kilka minut po dokonaniu płatności.

Brak dodatkowych opłat

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za transakcję płatności. Jedyne opłaty jakie możesz ponieść to te wynikające z tabeli opłat i prowizji Twojego banku.

Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na www.przelewy24.pl